Logo: Triodus

Werkend leren (BBL stages)

Talent is altijd welkom

Bij Triodus krijg je de kans om op een unieke manier met kinderen te werken. Daarbij doen we ook veel aan de ontwikkeling van jouw talent. Bijvoorbeeld via opleidingen, de speciale Triodus BBL-klas en stages. Hieronder lees je daar alles over.

Opleidings- en bijscholingsmogelijkheden

Wil je werken bij Triodus maar beschik je niet over de juiste diploma's? Dan zijn er diverse opleidingstrajecten, variërend van een volledige opleiding tot een verkort traject (eventueel door middel van een EVC-procedure). Welke opleiding voor jou geschikt is hangt af van je vooropleiding, leeftijd en ervaring. Ons leerbedrijf informeert je graag! Je kunt contact met ze opnemen via (070) 312 00 66.

Diploma halen

Er zijn twee routes naar je diploma:

  • BOL (Beroeps Opleidende Leerweg): je gaat fulltime naar school en loopt per schooljaar een stage.
  • BBL (Beroeps Begeleidende Leerweg): je gaat parttime naar school en werkt drie/vier dagen per week op basis van een lerarbeidsovereenkomst.

Samenwerkingsverbanden en stages

Triodus werkt veel samen met ROC Mondriaan (www.mon3aan.nl) en opleidingsinstituut Crèchèndo (www.crechendo.nl). Maar ook als je de opleiding via een andere school volgt, of wilt volgen, zijn er mogelijkheden om stage te lopen bij Triodus of om bij ons te werken naast je opleiding.

Triodus BBL-klas

Bij voldoende vacatures, begeleiding en kandidaten starten we onze eigen BBL-klas bij Crèchèndo (www.crechendo.nl). Je komt dan in een klas met leerlingen die allemaal bij Triodus werken en met docenten van Triodus en Crèchèndo. Het lesmateriaal is aangepast aan de visie van Triodus. Dus als je enthousiast bent geworden over werken bij Triodus en je denkt dat je bij ons past, is dit je kans! 

Er zijn op dit moment geen vacatures

Solliciteer direct